मंसिर २१ देखि २५ सम्म म्याग्दी जेसिज कप फुटवल हुने

६ मंसिर २०७८, सोमबार १६:३१ मा प्रकाशित (1 हप्ता अघि)
पुनहिल संवाददाता

आगामी मंसिर २१ देखि २५ गते सम्म बेनीको खुल्ला मञ्चमा १९ औँ संस्करण अन्तर माध्यामिक विध्यालय स्तरीय जेसिजकप फुटवल प्रतियोगीता संचालन हुने भएको छ ।

‘खेलाडिको प्रतिभा प्रस्फुटनमा हाम्रो पहल–जेसिजकप फुटवल’ भन्ने मूल नाराका साथ प्रतियोगीतामा बिजेता बिद्यालयलाई रनिङ्ग ट्रफी, मेडल र प्रमाण पत्र सहित नगद रु ५२ हजार २ सय २२ रुपैयाँ र उपविजेता बिद्यालयलाई ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र सहित नगद रु ३२ हजार २ सय २२ रुपैयाँ पुरस्कारको ब्यबस्था गरिएको म्याग्दी जेसिजका अध्यक्ष विरेन्द्र श्रेष्ठले बताए । 

प्रतियोगीतामा (उत्कृष्ट खेलाडि, सर्वाधिक गोलकर्ता, उत्कृष्ट गाेलरक्षक, उत्कृष्ट डिफेन्डर, उत्कृष्ट स्ट्राइकर, उत्कृष्ट मिडफिल्डर, राइजिङ प्लेयर, उत्कृष्ट प्रशिक्षक)लाइ  नगद रु ७७७७ पुरस्कारको ब्यबस्था गरिएको छ ।

सन २००१ बाट सुरु भएको जेसिजकप फुटवल प्रतियोगीता गत वर्ष कोभिड १९ का कारण स्थगित भएकाे थियाे । प्रतियाेगिताकाे मुख्य प्रायाेजककाे रूपमा स्व. सन्ताेष श्रेष्ठ स्मृती अक्षय काेष रहेकाे छ ।