माओवादी केन्द्र म्याग्दीकाे ३० वटा वडामा अधिवेशन

५ मंसिर २०७८, आईतवार १०:२१ मा प्रकाशित (1 हप्ता अघि)
पुनहिल संवाददाता

माओवादी केन्द्र म्याग्दीले जिल्लाका ४५ वटा मध्य शनिबार २२ वटा वडा सहित ३० वटा वडामा अधिवेशन गरी नयाँ नेतृत्व चयन गरेकाे जनाएको छ ।

माओवादी केन्द्र म्याग्दीका अनुसार शनिवार सम्पन्न अधिवेशनबाट मंगला गापा, ४ मा दलबिर पुन, ५ मा अस्तमान घर्ति, रघुगंगा गापा, १ मा खिम पुर्जा, २ मा वालकृष्ण कटुवाल, ३ मा  रमेश शर्मा, बेनी नपा, ६ मा यादब सुबेदी, ७ मा बिजय किसान, ८ मा मोहन बरुवाल, ४ भगवान खड्मारका,  १ मा हिराबहादुर बोगटी,  ९ मा सुर्यप्रकाश बानिया, २ कृष्ण कार्की , १० मा केशबहादुर बस्याल, ५ मा बिज्ञान केसी अध्यक्ष चयन भएका छन ।

त्यसैगरी अन्नपूर्ण गापा, ५ मा उदिप्रसाद पाइजा, ६ मा टिकबहादुर बरुवाल,  ७ मा नन्दबहादुर पुन अध्यक्ष चयन भएका छन । मालिका गापा, ५ मा रबिन्द्र राना, ३ मा मोतिप्रसाद बुढा, ४ मा रेशम पुनको अध्यक्ष निर्वाचित भएकाे माअाेवादी केन्द्रले जनाएकाे छ । केन्द्रका अनुसार  मंगला १, २ र ३, रघुगंगाको ५, ६, बेनी नपा३, धवलागिरी गापा, २ र मालिकाको २ नम्बर वडाको यस अघि सम्पन्न भैसकेका छन । १५ वटा  वडा अधिवेशन बाँकी छ । तस्वीर साैजन्य ः सन्ताेष गाैतम