मोना कतार अनलाईन वक्तृत्वकलामा प्रज्वल मल्ल भए प्रथम

२ कार्तिक २०७८, मंगलवार १८:२५ मा प्रकाशित (1 महिना अघि)
पुनहिल संवाददाता

म्याग्दी प्रवासी नेपाली संघ (मोना) कतारले आयोजना गरेको अन्तर माध्यामिक विद्यालय स्तरीय अनलाईन वक्तृत्वकला प्रतियोगितामा न्यू वेष्टपोईन्ट आवसीय माविका प्रज्वल मल्ल प्रथम भएका छन ।
त्यसैगरी प्रतियोगितामा बेनी सामुदायीक माविकी सुमित्रा पौडेल दोस्रो र न्यू वेष्टपोइन्ट आवसीय मावि बेनीकी शिल्पीका जिसी तेस्रो भईन । जामुनाखर्क माविकी विनिता सुवेदीले सान्तोना पुरस्कार पाईन । प्रतियोगिताका विजयी छात्रा/छात्रले मोना आइसिसीको चौंथो महाधिवेशन उद्घाटन कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि प्रतिनिधी सभा सदस्य भुपेन्द्रबहादुर थापाले पुरस्कृत गरे ।


तेस्रो चरणसम्म अनलाईनबाट प्रतिस्पर्धा गरेका वक्तृत्वकलाका सहभागीले अन्तिम प्रतिस्पर्धा भने असोज २३ गते सदरमुकाम बेनीमा भौतिक रुपमा गरेका थिए । भौतिक रुपमा वक्तित्वकला प्रतियोगिताको भिडियो रेकर्ड युट्युवमा अपलोड गरी भर्चुअल माध्यमबाट निर्णायकसम्म पठाईउको थियो । युट्युवमा दर्शक, श्रोताले पनि कमेन्टलाई आधार मानिएको थियो ।
प्रतियोगितामा पहिलो, दोस्रो, तेस्रो र सान्तोना हुने दुई जना सहभागीले क्रमश: नगर २० हजार, १५ हजार, १० हजार र पाँच हजार तथा प्रमाण प्राप्त गर्ने पनि मोनाले जनाएको छ ।