आज:  | Fri, 01, Jul, 2022

कोरना संक्रमणको त्रास विच नेकपाको तिन महिने अभियान

२३ फाल्गुन २०७६, शुक्रबार ०८:४४ मा प्रकाशित (2 बर्ष अघि)
पुनहिल संवाददाता
कोरना भाईरस संक्रमणको त्रास विच सरकारले भेला, सम्मेलन र जमघट हुने कार्यक्रम नगर्न सचेत गराईरहेको वेला सत्तारुढ नेकपा म्याग्दीले तीन महिने पार्टी एकता सुदृण्ीकरण र जनसम्बन्ध विस्तार अभियान सञ्चालन गर्ने भएको छ ।जिल्ला प्रशासन कार्यालय म्याग्दीले पनि कोरना संक्रमणबाट जोगिन भेला, सम्मेलन, वैठक, मेला, महोत्सव र जमघटका कार्यक्रम नगर्न सर्वसाधारणलाई सचेत  गराएको छ । सरकार र स्थानीय प्रशासनको आग्रह विपरित सत्तारुढ दलले नै तीन महिने भेला, वैठकको कार्यक्रम सार्वजनिक गरेको हो ।नेकपा गण्डकी प्रदेश कमिटी अध्यक्ष हितराज पाण्डको प्रमुख अध्यक्षतामा बसेको म्याग्दी जिल्ला कमिटीकोको हालै सम्पन्न बैठकले आगामी चैत १ गते बेनीमा सरसफाई गर्दै अभियान सुरु गर्ने निर्णय गरेको हो । गण्डकी प्रदेश कमिटिको निर्देशन अनुसार चैत १ गतेदेखि जेठ मसान्तसम्म जिल्ला ब्यापी अभियान सञ्चालन गर्न जिम्मेवारी बाँडफाड गरेको छ ।स्थानीय तह र वडा स्तरमा पार्टी एकतालाई थप सुदृढ बनाउने, जनवर्गीय संगठनको एकतालाई पूर्णता दिने, जनप्रतिनिधि, कार्यकर्ता र जनताको बिचमा समन्वयको वातावरण बनाउचैत १ गते बेनीबाट सरसफाई तीन महिने अभियान सुरु गरिने नेकपा म्याग्दीका सचिव हरीकृष्ण श्रेष्ठले बताए ।“सम्बृद्ध नेपाल, सुखी नेपालीको आधार, सुदृढ पार्टी, सुशासन र लोकप्रिय सरकार” भन्ने नाराका साथ सञ्चालन हुन लागेको अभियान अन्तरगत पार्टी सदस्यता नविकरण, अन्तरक्रिया, भेला र प्रशिक्षण कार्यक्रम गरिने भएको छ । चैत मसान्तभित्र पार्टी सदस्यता नविकरण तथा जेठ मसान्तसम्म नयाँ सदस्यता विस्तार गर्ने, चैत २१ ग्ते वडा तथा गाउँ कमिटिबिच अन्तरक्रिया, २७ गते जिल्ला कमिटि र २९ गते जिल्ला प्रदेश, संघीय सांसदका बिचमा अन्तरक्रिया गरिने जनाएको छ ।अभियान सञ्चालनका लागि बेनी नगरपालिकामा हरिकृष्ण श्रेष्ठ र देव घले, अन्नपूर्ण गाउपालिकामा देवेन्द्र केसी र कुलबिर राम्जाली, रघुगंगा गाउपालिकामा बिनोद केसी र बालकृष्ण सुवेदीलाई जिम्मेवारी तोकिएको छ । यसैगरी मंगलामा टेकबहादुर बिक र देवराज सुवेदी, मालिकामा रेशम जुग्जाली र धवलागिरीमा नवराज शर्मा र थमसरा पुनलाई जिम्मेवारी दिइएको छ ।छ वटै स्थानीय तहमा फागुन २४ गते शनिबार एकै दिन पालिका कमिटिको पूर्ण बैठक, चैत मसान्तभित्र ६ वटै स्थानीय तहमा पार्टी कार्यालय स्थापना, चैत ७ गते रघुगंगा, मंगला र धवलागिरी गाउपालिकामा अगुवा कार्यकर्ता भेला तथा प्रशिक्षण गर्ने कार्यक्रम तय भएको छ ।