आज:  | Sat, 25, Jun, 2022

रेखाले गाइन् “तिमी बदनामी…”

४ फाल्गुन २०७६, आईतवार १२:५५ मा प्रकाशित (2 बर्ष अघि)
पुनहिल संवाददाता
अभिनेत्री रेखा थापाले चलचित्र नीरफूलका लागि तिम्री बदनामी…गीत गाएकी छिन् । यो चलचित्रमा उनी बार सिँगरको रुपमा प्रस्तुत भएकी छिन् । जहाँ उनले तिमी बदनामी गीत गाएको देख्न पाईन्छ । चलचित्र नीरफूल आगामी ३० फागूनमा रिलिज हुँदैछ । प्रणय उत्सबको अबसर पारेर चलचित्र ‘नीरफूल’को यो नयाँ गीत दर्शकमाझ शुक्रबार रिलिज गरिएको छ । गीतमा कुनै एक डान्स बारमा अभिनेत्री थापाले गीत गाएको दृष्य यसमा प्रस्तुत गरिएको छ । नायिकासँगै गायिकाको परिचय बनाएकी रेखा थापाले यो चलचित्रमा बार सिंगरकै भूमिका निर्वाह गरेकी हुन् । जसमा चलचित्रकी अभिनेत्री शान्ति वाईवा भूकम्पपछि जीवन यापनका लागि डान्सबारमा काम गर्न बाध्य भएको दृष्यहरुबाट बुझिन्छ । यो गीतको सँगीत अर्जुन पोखरेलले गरेका हुन् । दुर्गा खरेलले गाएको यो गीतलाई चलचित्र निर्देशक फूलमान वल आफैंले लेखेका हुन् । गणेश हिमाल क्षेत्रमा पर्ने रुबी भ्याली र काठमाडौंमा छायांकन गरिएको फिल्ममा दयाहाङ राई, रेखा थापा, शान्ति वाइबा, बुद्धि तामाङ, पुष्कर गुरुङ, जिम्मे छ्योइकी घिसिङ, राजन खतिवडा, सरोज अर्याल, सरिता गिरी लगायतले अभिनय गरेका छन् । फिल्ममा अभिनेत्री रेखा विशेष भुमिकामा छिन् भने रंगकर्मी शान्ति वाइबाको यो डेब्यु फिल्म हो ।

प्रमोद कार्कीको छायांकन, अर्जुन पोखरेल र चन्द्रकुमार दोङको संगीत रहेको फिल्मको सम्पादन निमेष श्रेष्ठ र वितरक गोविन्द शाही र मनोज राठी रहेका छन् । फ्रेण्ड्स अफ नेपाल–म्यान्मार फ्रेन्डसिप काउन्सिलसितको सहकार्यमा सेलो प्रोडक्शनले निर्माण गरेको फिल्मको कार्यकारी निर्माता भने दुबईकी सोनाम डोमा हुन् ।                               

मनोरंजनसंसार