आज:  | Sat, 25, Jun, 2022

नेपाल छन्त्यल संघमा रेशम छन्त्याल

१९ पुष २०७६, शनिबार २०:०६ मा प्रकाशित (2 बर्ष अघि)
पुनहिल संवाददाता
नेपाल छन्त्याल संघ म्याग्दीको पाचौं जिल्ला अधिवेशनबाट धौलागिरी गाउँपालिका उपाध्यक्ष समेत रहेका युवा नेता रेशमबहादुर भलन्जा छन्त्याल अध्यक्ष चयन भएका छन ।शनिवार बेनीमा सम्पन्न अधिवेशनबाट उपाध्यक्षमा हरीबहादुर घरब्जा, सचिवमा मनबहादुर बुढाथोकी छन्त्याल, कोषाध्यक्षमा नन्दकुमारी भलन्जा, सहसचिवमा मनिषा घ्याप्चन चयन भएका छन ।त्यसैगरी सदस्यहरुमा दलबहादुर भलन्जा, कृमाया घ्याप्चन, करुणा घरब्जा, नरबहादुर पोत्लागें, टेकबहादुर झिंराजा, दबहादुर घरब्जा, कृष्णकुमारी भलन्जा, दम्बर भलन्जा र सुरेन्द्र घरब्जा छन्त्याल चयन भएका छन ।नेपाल छन्त्याल संघ ४ नम्बर प्रदेश उपाध्यक्ष ओम छन्त्याल, रघुगंगा गाउँपालिका, ८ का वडाध्यक्ष गमान छन्त्याल, पूर्व जिल्ला अध्यक्ष चित्रमान छन्त्याल, कमल छन्त्याल, डम्बरकुमारी छन्त्याल समेतले अधिवेशनमा शुभकामना ब्यक्ति गरे ।