आज:  | Tue, 28, Jun, 2022

सिद्धार्थ मावि च्युरिबोटका विद्यार्थीलाई शैक्षिक सामाग्री वितरण

२ पुष २०७६, बुधबार १०:०९ मा प्रकाशित (2 बर्ष अघि)
पुनहिल संवाददाता
मालिका गाउँपालिका –४ च्युरिबोट स्थित सिद्धार्थ माविमा अध्ययनरत विद्यार्थीलाइ पुरस्कार र शैक्षिक तथा खेलकुद सामाग्री वितरण गरिएको छ । च्युरिबोट घर भई हाल युकेमा कार्यरत बलबहादुर चोचाङ्गी पुन र बागबिर चोचाङ्गी पुन मगरद्धारा स्थापित वि एण्ड वि फाण्डेशनले पुरस्कार वितरण र शैक्षिक सामाग्री वितरण गरेको हो ।फाउण्डेशनले  दुई जना जेहेन्दार तथा गरिब विद्यार्थीलाई जनही ५–५ हजार आर्थिक सहयोग गर्यो । कार्यक्रममा गाउँपालिकाका अध्यक्ष श्रीप्रसाद रोका मगर, फाउण्डेशनका संस्थापक बागबिर चोचाङ्गी पुन, अभिभावकद्धय तमबहादुर पुन र नरबहादुर पुनले पुस्कार तथा शैक्षिक सामाग्री वितरण गरेका थिए ।पत्रकार राम्जाली सम्मानितम्याग्दीका क्रियाशिल पत्रकार साधन घर्ति मगरलाई वि एण्ड वि फाण्डेशनले नगद १० हजार सहित सम्मान गरेको छ ।मालिका गाउँपालिका –४ च्युरिबोट स्थित सिद्धार्थ माविमा आयोजित एक कार्यक्रमका विच पत्रकार राम्जालीलाई सम्मान गरिएको हो । मालिका गाउँपालिकाका अध्यक्ष श्रीप्रसाद रोका मगर र फाउण्डेशनका संस्थापक सदस्य बागबिर चोचाङ्गी पुनले नगद दश हजार रुपैयाँसहति सम्मानपत्रले सम्मान गरेका थिए ।पत्रकार राम्जाली म्याग्दी न्युज डटकम, आदर्श समाज राष्ट्रिय दैनिक, फेवा टेलिभिजन, नाइस टेलिभिजन लगायत विभिन्न संचार माध्यममा आवद्ध छन् ।