आज:  | Sat, 02, Jul, 2022

अठारौ जेसीजकपको तयारी अन्तिम

७ मंसिर २०७६, शनिबार १६:०३ मा प्रकाशित (2 बर्ष अघि)
पुनहिल संवाददाता
बेनीमा मंसिर ९ गतेदेखि सुरु हुने १८ औ  जेसीज कप फुटबल प्रतियोगिता २०१९ को तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको छ । जेसिजको आयोजनामा यही मंसिर ९ देखि १४ गतेसम्म आयोजना गरिएको १८ औँ अन्तर मावि फुटवल प्रतियोगिता २०१९ को तयारी पुरा भएको शनिबार  जानकारी दिएका छन् । जिल्लाका २० देखि २२ विद्यालय सहभागि हुने प्रतियोगिताको आर्थिक संकलन, प्रचारप्रसार, पूर्वाधार निर्माण, खेलकुद सामाग्री ब्यवस्थापन, छपाई लगायतका तयारी पुरा भएको १८ औ जेसिज कपका संयोजक हरी भण्डारीले जानकारी दिए । ९ गते सोमबार बेलुका म्याग्दी जेसिज सचिवालयमा गण्डकी प्रदेश सांसद विनोद केसीको प्रमुख आथिथ्यतामा प्रतियोगिताको उद्घाटन् गरिने छ ।जेसिज कप प्रतियोगितामा विजेतालई ट्रफि, मेडल, प्रमाण–पत्रसहित ५१ हजार र उपविजेतलाई ट्रफि, मेडल, प्रमाण–पत्रसहित ३१ हजार रुपैयाँ पुरस्कार रहेको छ। अनुशासित टिमलाई सात हजार ७७७ रुपैया रहेको छ। भने उत्कृष्ट खेलाडी, डिफेण्डर, सर्वा्धिक गोलकर्ता, प्रशिक्षक, मिडफिल्डर, स्ट्राइकर, गोलरक्षक र राईजिङ प्लेयर, उतकृष्ट कोचलाई २ हजार पाँच सय रुपैयाँ नगदसहित ट्रफि, मेडल र प्रमाण–पत्र प्रदान गरिने छ । जेसिजकप फुटवल प्रतियोगिताको नुमानित आय/ब्यय ७ लाख ९४ हजार बराबरको रहेको छ । प्रतियोगिताको टाईटल स्पोन्सर नरेश मोवाईल सेन्टर, मुख्य प्रायोजकमा सन्तोष श्रेष्ठ स्मृति कोष र प्रायोजकमा रारा हार्डवयर÷ रारा ग्रुप र मिनबहादुर विश्वकर्मा स्मृति कोष रहेको जेसिजका अध्यक्ष खम थापामगरले बताए ।नरेश मोवाईलका प्रोपाईटर नरेश श्रेष्ठले १ लाख पाचहजार र रारा हार्डवयरका संचालक प्रिया कार्की खत्रीले १ लाख रुपैयाको चेक आर्थिक संयोजक हरी भण्डारीलाई हस्तान्तरण गरेका थिए ।