आज:  | Tue, 05, Jul, 2022

किसोरी सामुहीक बलात्कृत

९ जेष्ठ २०७६, बिहीबार ११:५४ मा प्रकाशित (3 बर्ष अघि)
पुनहिल संवाददाता
म्याग्दी, ९ जेठ ।बेनी नगरपालिका, ४ की एक १५ बर्षिया बालिका मंगलवार राती सामुहीक बलात्कृत भएकी छिन ।जिल्ला प्रहरी कार्यालयका अनुसार बेनी नगरपालिका, ५ चिप्लेटीका २६ बर्षिय कृष्ण विक, विकास किसान (२१) र प्रेम किसान (१९)ले पिडित किसोरीलाई घरबाट बाहिर बोलाई मुख थुनेर मकैवारीमा पुर्‍याई बलत्कार गरेका थिए ।तीन जनाले पालैपालो बलत्कार गरेपछि दोहोरिएर चौंथो र पाँचौ पटक यौन सम्पर्क राख्न खोज्दा मुखमा बाँधेको रुमाल फुस्काई किसोरी चिच्चाएकी थिईन । किसोरी चिच्चाएपछि घरपरिवारले थाहा पाएका थिए । हल्लाखल्ला भएपछि बलत्कारीहरु भागेका थिए ।बलत्कारको घट्नालाई सुरुमा परिवारले गुपचुप राख्ने प्रयास गरेपनि पछि आफन्तले नजिकको सिङ्गा तातोपानी स्थित प्रहरी चौकीलाई खवर गरेका थिए । प्रहरी घर पुग्दा किसोरी विरामी थिईन । प्रहरीले किसोरीलाई बुधवार साँझ नै बेनी अस्पताल पुर्‍याएको थियो ।प्रहरीका अनुसार बलत्कारीमध्य प्रेम किसानसँग किसोरीको निकट परिचय रहेको थियो । सोही हुलियाको आधारमा विकास किसान र प्रेम किसानलाई बुधवार राती आआफ्ना घरबाट पक्राउ गरेको थियो । बलत्कारका मुख्य नाईके कृष्ण विक बाग्लुङ्ग तर्फ भाग्ने क्रममा ईलाका प्रहरी कार्यालय दरवाङ्गले मालिका गाउँपालिका,४ रुमबाट विहिवार विहान ६ बजे पक्राउ गरी जर्वजस्ती करणीमा अभियोगमा जिल्ला अदालतबाट तीन दिनको म्याद थपगरी अनुसन्धानकालागी थुनामा राखेको छ ।किसोरीको सामुहीक वलात्कारको घट्ना घट्नाका दोषीहरु वाहिर हेर्दा करिव पुष्टी भैसकेका छन । तर कानुनी प्रकृया सुरु वल्न सुरु भएको छ । घट्नाका सवै दोषी, आवशयक सवै प्रमाणहरु संकलन भएको छ जिल्ला प्रहरी प्रमुख महेन्द्र मरासिनीले भने, ‘पीडित र पीडक दुवै पक्षको वीर्य, यौनाङ्ग तथा कपडामा लागेको पदार्थ थप परिक्षणकालागी काठमाण्डौ प्रयोगशालामा पठाएका छौं ।