आज:  | Sat, 25, Jun, 2022

तराईका हावाहुरी पीडितलाई पहाडमा राहत संकलन

१९ चैत्र २०७५, मंगलवार १६:२७ मा प्रकाशित (3 बर्ष अघि)
पुनहिल संवाददाता
वारा र पर्सामा हालै आएको भयानक हावाहुरीवाट पीडितकालागी पहाडका गाउँबाट सहयोग पठाउने क्रम सुरु भएको छ ।हावाहुरीमा परि घाईते भएका विरामीकालागी म्याग्दीका लायन्स क्लवको नेतृत्वमा ३५ पिन रगत रेडक्रस मार्फत पठाईएको छ । हावाहुरीबाट घाईतेको उपचारमा रगत अभाव भएफछि यहाँ रक्तदान कार्यत्रमगरी रगत संकलनगरी पठाईएको हो ।‘अस्पतालमा छट्पट्याएका विरामीलाई रगत पहिलो आवश्यकता भएकोले पठाएका हौं’ लायन्स क्लव अफ वेनी पिससिटीका अध्यक्ष लोकेश पुनले भने, ‘विभिन्न संघ/सस्था मार्फत घरदैलो र ब्यक्तिगत रुपमा राहत संकलन भैरहेको छ । यथासक्य छिटो पठाउने तयारीमा छौं ।’जिल्लाभरका विद्यालय, वजारमा राहत संकलन भैरहेकोले वुधवारसम्म सवै राहत संकलनगरी विहिवारसम्म घट्नास्थलमा पुर्‍याउने तयारी भएको म्याग्दी रेडक्रसले जनाएको छ  ।त्यसैगरी नेकपा सर्मथित विद्यार्थीहरुले हावाहुरीबाट घरवार विहिन भएका पीडितकालागी आर्थिक सहयोग संकलन सुरु गरेका छन । विहिवार वेनीमा संकलन गरेको ६२ हजारबढी रकम हावाहुरीबाट घरवारविहीन र भोकमरीमा परेका पीडितकालागी दैविप्रकोप समिति मार्फत पठाईने भएको छ ।